HARRER Otto AUT

Position:
Wurfhand:
Alter:
28
Geburtstag:
24.03.1998
Nationalität:
AUT

Saison-Statistik

aktualisieren
Saison▼
Team▼
Liga▼
Sp.▼
Tore▼
T/Sp.▼
7M▼
7M%▼
Strafen▼
Str./Sp.▼
gelb▼
rot▼
–>
Prognose 2026/27
10
24
2,40
3
75,0%
2
0,20
0
0
2025/26
M-Cup
1
1
1,00
1
100
1
1,00
0
0
Männer
12
36
3,00
6
75
1
0,08
0
0
2024/25
HLA-HLA2-RL
12
25
2,08
1
50
3
0,25
0
0
M-Cup
3
11
3,67
3
100
2
0,67
0
0
Männer
2
9
4,50
0
0
0
0
0
0
2023/24
HLA-HLA2-RL
12
12
1,00
0
0
1
0,08
1
0
M-Cup
1
5
5,00
0
0
2
2,00
0
0
Männer
2
4
2,00
0
0
1
0,50
0
0
2022/23
HLA-HLA2-RL
14
20
1,43
0
0
1
0,07
2
0
M-Cup
1
0
0,00
0
0
1
1,00
0
0
Männer
11
2
0,18
0
0
1
0,09
1
0
2021/22
CupM
1
3
3,00
0
0
0
0
0
0
HLA-HLA2-RL
3
10
3,33
0
0
0
0
1
0
M-Cup
2
10
5,00
0
0
1
0,50
0
0
Männer
8
28
3,50
1
50
2
0,25
1
0
2020/21
Männer
2
9
4,50
0
0
2
1,00
1
0
2019/20
CupM
1
1
1,00
0
0
1
1,00
0
0
M-Cup
2
9
4,50
0
0
1
0,50
0
0
Männer
9
35
3,89
2
50
1
0,11
1
0
2018/19
U20
21
44
2,10
0
0
3
0,14
2
0
M-Cup
2
8
4,00
0
0
1
0,50
0
0
Männer
11
57
5,18
1
100
4
0,36
4
0
2017/18
U20
18
27
1,50
0
0
7
0,39
0
0
M-Cup
2
4
2,00
0
0
1
0,50
0
0
Männer
9
29
3,22
0
0
2
0,22
2
0
2016/17
U20
19
35
1,84
0
0
4
0,21
2
0
U18
4
7
1,75
0
0
3
0,75
2
0
Männer
2
9
4,50
0
0
1
0,50
1
0

Karriere-Statistik

Liga▼
Saisonen▼
Sp.▼
Tore▼
T/Sp.▼
7M▼
7M%▼
Strafen▼
Str./Sp.▼
gelb▼
rot▼
Cup
1
3
8
2,67
0
0
0
0
0
0
U20
3
58
106
1,83
0
0
14
0,24
4
0
U18
1
4
7
1,75
0
0
3
0,75
2
0
CupM
2
2
4
2,00
0
0
1
0,50
0
0
HLA-HLA2-RL
4
41
67
1,63
1
50
5
0,12
4
0
M-Cup
8
14
48
3,43
4
80
10
0,71
0
0
Männer
10
68
218
3,21
10
66,7
15
0,22
11
0